Minimag - mały magazyn dla Ciebie Minimag - kontenery i kompleks magazynowy Minimag - materiały pakowe Zapytanie ofertowe Zamówienie - mały magazyn, kontener Kontakt English version  
 
 Kontenery


Nasze kontenery zostały zoptymalizowane tak, aby pomieścić duże meble, jednocześnie minimalizując ich możliwość przesuwania się wewnątrz w czasie transportu.

Mogą pomieścić ok. 7 m³ lub 900 kg Państwa mienia. Wykonane są z drewna, są uszczelnione, obite wyściółką w środku i pokryte solidnym brezentem, który zabezpieczy Państwa mienie w czasie załadunku w niekorzystnych warunkach pogodowych. Mogą zostać zamknięte na dwie kłódki. Są ponumerowane, więc jeśli wynajmujecie Państwo więcej niż jeden, to możecie łatwo odnaleźć na liście inwentarzowej lokalizację szukanego przedmiotu. Kontenery są paletyzowane, więc Państwa rzeczy nigdy nie będą pozostawione na zimnej lub wilgotnej podłodze.
Ile ich potrzeba?

Prosimy o kontakt, ale zwykle jeden kontener wystarczy, aby pomieścić standardowe meble z pokoju średniej wielkości.

Załadunek

Proszę pamiętać, że załadunek możecie Państwo wykonać w naszym magazynie lub po dostawie kontenera u siebie w domu, zależnie od tego co bardziej Państwu odpowiada.Wymiary

Wymiary wewnętrzne (dł. x szer. x wys.): 218x142x208cm

Wymiary zewnętrzne (dł. x szer. x wys.): 221x145x221cm

Objętość wewnętrzna: 226 stopy³ ; 6,40 m³

Powierzchnia wewnętrzna: 33,3 stopy³ ; 3,1 m³

Waga netto: 200 kg

Przedmioty wielkogabarytowe nie stanowią dla nas problemu, gdyż nasz magazyn wypożazony jest także w system regulowanych regałów magazynowych. 
 

Kompleks magazynowy

1600 m² nowoczesnej powierzchni magazynowej o kontrolowanej temperaturze, wyposażonej w trzy typy ramp załadunkowych i z 24-godzinną ochroną, zlokalizowane jest w pobliżu Międzynarodowego Portu Lotniczego "Okęcie" w Warszawie, na terenie Warszawskiego Centrum Dystrybucyjnego.